KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8652232
nr 865 2232
Akvareller
2 st. S Reed, kust, signerade, motivet: 11x15
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:05:51
15/12 20:03:32
16/12 17:49:18
150 kr