KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8652232

nr 865 2232

Akvareller

2 st. S Reed, kust, signerade, motivet: 11x15

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 december 2013
kl 18:05:51

15/12 20:03:32 1      Vinnande bud
16/12 17:49:18 2      150 kr